Profesyonel Üretİm

Yurtiçi ve yurtdışı tüm müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermekteyiz.


Hazır gıda sektöründe en çok tercih edilen yiyeceklerden biri olan pizzalar için sağlık şartlarına uygun, ısı kaybını önleyen, dayanıklı pizza kutuları üretiyoruz. Türkiye ve Avrupa’da tüm müşterilerimize en iyi şekilde hizmet vermekteyiz. Ürettiğimiz pizza kutularını Türkiye’nin tüm şehirlerine ulaştırıyoruz. Firmamız, yurt dışı siparişleriniz için gerekli olan tüm uygunluk ve gıda sertifikalarına sahiptir. Kağıt kalitesi ve gramajı müşterilerimizin talepleri doğrultusunda değiştirebilir. Müşterilerimizin taleplerine göre standart ebatlarda veya özel ebatlarda üretim yapıyoruz. Yüksek adetli siparişleriniz için web sitemiz üzerinden fiyat alabilir, telefon ile ulaşabilir veya mail atabilirsiniz. Satış birimimizin sizinle iletişime geçmesini istiyorsanız telefon numaranızı bırakabilirsiniz.

info@poloambalaj.com


100

TEKNOLOJİK YENİLİKLERİMİZ

98

BASKI KALİTESİ

91

ÜRETİM HIZI

95

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

YÜKSEK ÜRETİM KAPASİTESİ

HEP BİR ADIM ÖTESİ

Karlı ve yüksek oranlı büyümeyi sürdürülebilir hale getirerek, kalite ve fiyatta rekabet edilemez bir noktaya ulaşıp, oluklu mukavva sektörünün güvenilen, tercih edilen, her alanda lider kuruluşu ve markası olmaktır.


Kullanılan kağıt hammaddelerinin ve ana yardımcı malzemelerin ürün içindeki ve müşteri kullanımı sırasındaki izlenebilirliği kayıt sistemimiz ve kutu üzerine de basılan izlenebilirlik kaşelerimiz ile garanti altına alınmıştır.

TEKNOLOJİDE YENİLİKÇİLİK

Yüksek Baskı Kalitesinde Hızlı Çözümler

Beylikdüzün’de kendine ait fabrika binasında hizmet veren Türkiye oluklu mukavva endüstrisinin modern tesislerinden biridir.

TÜRKİYE

Adnan Kahveci Mahallesi, Gölboyu Cd. No:30, 34528 Beylikdüzü/İstanbul
+90 (212) 855 78 77
+90 (212) 855 79 77

İNGİLTERE

Broadlink Unit D Moston Road Middleton Junction M24 1UB MANCHESTER
+44 (738) 349 26 68